.

Nastupili smo na Kadetskom prvenstvu Hrvatske u Puli

4. I 5.5. nastupili smo na Kadetskom prvenstvu Hrvatske u Puli i posjetili grad Pulu. Boje našeg kluba branili su Marta Brigić, Tonka Harapin, Šimun Ivančić, Sara Jovanovac, Nairanu Attaya Mulya i Toma Zelenbrz. Osim odlične zabave i dobrih rezultata Marta Brigić u kategoriji kadeta osvojila je titulu državne prvakinje u disciplinama 25ap gdje je ujedno postavila i novi kadetski državni rekord, 50bf, 100bf, 200bf dok je u disciplini 100pp osvojila 2.mjesto. Martu su ovi rezultati u ukupnom zbroju bodova plasirali na 2.mjesto u konkurenciji kadetkinja.
U konkurenciji mlađih kadeta najuspješnija je bila Tonka Harapin koja je postala državna viceprvakinja u disciplinama 50bf i 200bf dok je u disciplini 100bf bila 3.
Treba naglasiti kako su svi otplivali svoje osobne rekorde, probili granice te pobijedili strah i tremu od natjecanja.
Prije povratka u Zagreb prošetali smo se gradom Pula, vidjeli Pulsku arenu, trg u Puli i na kraju siti, zadovoljni i puni doživljaja vratili se u Zagreb.